Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kostičkovy návody - Jak se starat o kočku

V této rubrice najdete moje a Kostičkovy rady, jak se starat o kočku. Je sice pravda, že k tomuto tématu existuje spousta specializovaných webů a diskuzí. Ale budu se snažit, aby jste tady našli všechno hezky uceleně a kompletně.

Moje rady a doporučení se nebudou vztahovat jen k načančaným kočičím kráskám, co si sedí na polštářku, ale ke všem kočkám, i dravým lovcům venkovských zahrad. Vždyť jsou to všechno krásné šelmy a naši společníci, co si zaslouží péči.

 

Příspěvky

Kočičí infekční nemoci I

15. 8. 2011

kotata4.jpgBrrr, tohle není vůbec hezké téma. Ale bohužel se může dotknout takřka každého kočičího života a tak je potřeba vědět, jak s breberkama zatočit. Dnes je to zrovna měsíc, co jsme u Terezky začali léčit ušní svrab. Zatím to vypadá, že jsme se breberek zbavili, tak doufám, že na pořád.

V tomto článku zatím najdete informace o střevních parazitech, ušním svrabu a rýmě/nachlazení. Což je taková základní nejčastější trojka.

 

Krmení

24. 9. 2010

IMGP4939.JPGAbych zabránila kočičím protestům, věnuji první téma „péče o kočku“ Kostičkovu nejoblíbenějšímu tématu a to je jídlo.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA