Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohádkové kočičky hledají nový domov

22. 6. 2017

Chcete mít doma kočičky s pohádkovým jménem?

elsa-queen.jpg

Hledáme domov pro dvě kočičky. Kočičky jsou momentálně v péči depozita Kočky České Budějovice, ale opatrovatelka se bude stěhovat a proto by bylo dobré, aby našly domov, co nejdříve.

queen-carodejna.jpgQueen (Královna) je kočička, kterou odchytili s jejími koťaty v kravíně ve vesnici Otěvek. Queen je velmi mladá kočička, ráda si hraje, mazlí se a baští. Naučila se spoustu triků, třeba sedět za krkem nebo chodit ve kšírkách na vodítku na procházku. Škádlení s Queen si můžete prohlídnout na tomto videu a video z procházky je k dispozici tady. Bohužel díky infekci přišla Queen skoro o všechny zoubky, takže ji nedoporučuji jako pouze venkovní kočičku. Nemusíte se ale bát, že by potřebovala nějakou speciální stravu, granulky chroupá s chutí, sem tam si dá kapsičku nebo konzervičku, ale myšku už nemá čím zakousnout. Více o Queen na její stránce nebo na facebooku.

elsa.jpgElsa je kočičí princezna, samozřejmě dcera Queen (Královny). Ze začátku bylo potřeba si získat její důvěru, ale dnes už se ráda mazlí se svou opatrovatelkou a i mě prstíček za pamlsek podá. Mazlivé video s Elsou si můžete prohlédnout tu (ani se neptejte, kde to bylo nahráváno). Více o Else najdete na její stránce nebo na facebooku.

Sestřička Ana už své páníčky našla.

Chcete-li kočičkám nabídnout nový domov, nebo jen jedné z nich (nemusí jít do nového domova společně), zavolejte mi na 606 251 387.

 

Náhledy fotografií ze složky Pohádkové-kočičky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA